no-img
papersaz

پاورپوینت جزوه شبکه و اینترنت - papersaz


papersaz

ادامه مطلب

پاورپوینت جزوه شبکه و اینترنت
zip
۲۹ بهمن, ۱۳۹۵
4000 تومان
0 فروش
4000 تومان – خرید

پاورپوینت جزوه شبکه و اینترنت


آسیب پذیری یک مشکل طولانی مدت با اینترنت است، قطع، سیاه چاله ها و محرومیت از خدمات.اگر چه راه حل های (دارای)معماری، برای بسیاری از این مسائل مطرح شده،قبل از استفاده گسترده توسط بسیاری از کاربران آنها با توجه به نیاز ها به تصویب رسیدند(راه حل ها). این امر بویژه در اینترنت به صورت فزاینده ای برای برنامه های کاربردی که در آن عملکرد مداوم ضروری است استفاده می شود.

در این مقاله، ما به سادگی مدلی برای رفع آسیب پذیری های بالا پیدا می کنیم.مدل ما ARROW نام دارد (آگاهی مطمئن را ها در طی مسیریابی)، طراحی شده تا به کاربران اجازه پیکر بندی قابل اعتماد و امن برای رسیدن به پایان یک مسیر از طریق پیشنهاداتی که در این کار شرکت دارند.

با مدل ARROW ،پیشنهادات ISP ها برای حمل و نقل از طریق تونل این شبکه بسیار قابل اطمینان بوده و همراه با تحویل بسته ها در ورودی به عنوان یک سرویس از راه دور به مشتریان است،مسیرهای پایانی قابل اعتماد که ترکیبی از شرکت ها می باشد،به مشتریان نیز میتواند ارائه شود و بجز شرکت کننده های ISP ها که به منظور بهبود تحمل خطا، نیرومندی و امنیت می باشد که در جهت انتقال حیاتی است.

بر خلاف طراحی هایی که برای تلاش مجدد اینترنت از ابتدا انجام میشود. ما می توانیم نشان دهیم که با مدل ARROW بسیاری از آسیب پذیری ها در آدرس های اینترنت شناخته شده را برای اکثر کاربران، با ایجاد یک ISP مورد نظر مرتفع می سازد.

برای نشان دادن مدل ARROW، ما آن را در یک مقیاس کوچکتر نسبت به منطقه ای گسترده تر ISP کنترولی اضافه کرده ایم. ما ارزیابی عملکرد و بهبود خواص شکست خود را،در هر دو شبیه سازی و تنظیم کرده ایم.

دسته بندی و توصیف موضوع

معماری شبکه و طراحی

شبکه های پکت سوئیچ

شبکه های پروتکل(پروتکل های مسیر یابی) LAN ،WAN،اینترنت.موضوعات :
,

درباره نویسنده

papersaz 161 نوشته در papersaz دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *