no-img
papersaz

فروشگاه الکترونیکی - papersaz


papersaz

ادامه مطلب

فروشگاه الکترونیکی
zip
۶ فروردین, ۱۳۹۶
3000 تومان
0 فروش
3000 تومان – خرید

فروشگاه الکترونیکی


  اولین چیزی که مردم عادی درباره تجارت الکترونیک می‌دانند فروشگاه‌های الکترونیکی است، یعنی دیدن صفحه‌ای است که در مقابل آنها قرار می‌گیرد. همانند تجارت های دیگر، امکانات و کیفیت‌های زیادی وجود دارند که یک فروشگاه موفق باید آنها را داشته باشد.

 اول، باید ظاهر خوبی داشته باشد – اگر موفق به جلب توجه مشتریان نشود، بنابراین سفارشی در کار نخواهد بود. این یک شروعی است که پایانی ندارد. مورد بعدی که باید اتفاق افتد این است که بیننده باید به یک نحو اغوا شود. باید چیزی در فروشگاه الکترونیکی وجود داشته باشد که جلب توجه کند و یا حتی بهتر از آن، منجر به سفارش کالا شود. مساله بعدی این است، باید مسیر معامله و تراکنش ساده باشد. پس از همه مسائل، بهترین علت خرید، آسان بودن آن است.

 از بسیاری جهات، فروشگاه الکترونیکی تفاوت چندانی با خویشاوندان خیابانی خود ندارد، بنابراین باید این امکان وجود داشته باشد که کلیه نکات دنیای تجارت را در آن وارد کرده و بهترین شیوه‌های خرده فروشی دنیا را در صفحه کامپیوتر مشاهده نمود. اما برای انجام چنین کاری، لازم است که درباره کالاهایی که باید فروخته شوند و نحوه عرضه آنها بیشتر بدانیم. این مقاله نیز درباره همین موضوع بحث می‌کند. این مقاله درباره مفهوم کاتالوگ صحبت می‌کند و انواع مختلف آن، نحوه پیاده سازی آنها و شیوه کار آنها را توضیح می‌دهد.موضوعات :

درباره نویسنده

papersaz 161 نوشته در papersaz دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *